Dzień kobiet!

W tym roku w Dniu Kobiet postawiliśmy na dziewczyńską energię! Nasz Samorząd Uczniowski – w którym, jak wiecie, rządzą same dziewczyny – postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przygotował niespodzianki dla wszystkich uczennic.
Rozdawanie upominków, wspólne zdjęcia i mnóstwo życzliwości – tak wyglądał dzisiejszy poranek na naszych korytarzach. Brawo dla dziewczyn z Samorządu za świetną inicjatywę i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik!
Zobaczcie zdjęcia z dzisiejszego dnia!