Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Spiczynie

Spiczyn 8, 21-077 Spiczyn, tel. 81 75 78 294

Podsumowanie akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Nasza placówka z powodzeniem wzięła udział w akcji zbiórki elektroodpadów „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej – uczniów, rodziców oraz nauczycieli – udało się zebrać łącznie 1180 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Osiągnięty wynik świadczy o dużej świadomości ekologicznej oraz chęci wspólnego działania na rzecz ochrony środowiska.

Za przekazaną ilość sprzętu placówka otrzymała kwotę 236 zł. Decyzją spółdzielni uczniowskiej środki te zostaną przeznaczone na nagrody w konkursach szkolnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wsparcie tej inicjatywy.