Dwa medale Mistrzostw Międzywojewódzkich dla „Iskry”!

26 kwietnia 2026 roku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym – Region „C”.
Zawodnicy naszej „Iskry” wrócili z zawodów z dwoma brązowymi medalami, które wywalczyli:
🥉Piotr Pawlak (kat. 38 kg)
🥉 Filip Żak (kat. 44 kg)
Serdeczne gratulacje dla zawodników oraz trenera!