Ostatnie wskazówki i lecimy! 🚀

Na zdjęciu ostatnie przygotowania i odprawa z panią Jadwigą Pakaluk. Królowa Nauk bywa wymagająca, ale nasi uczniowie są gotowi, by podjąć wyzwanie.
Drodzy Ósmoklasiści – niech logika będzie z Wami, a każde zadanie okaże się tylko prostym równaniem do rozwiązania. Połamania piór! 🖋️🔥