Podsumowanie akcji „Młodzież Dzieciom”

W czwartek, 21 maja, w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny w ramach akcji „Młodzież Dzieciom”. Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy Samorządu Uczniowskiego, pedagoga specjalnego oraz psychologa szkolnego.
Dzięki zaangażowaniu i wsparciu całej społeczności szkolnej udało się zebrać fundusze, które zostały przeznaczone na doposażenie szkolnej świetlicy na świeżym powietrzu. Za zebrane pieniądze kupiliśmy dużą skrzynię na zabawki. W środku znalazły się m.in. akcesoria do piaskownicy, piłki oraz skakanki.
Oficjalne przekazanie i zaprezentowanie skrzyni odbyło się 3 czerwca, podczas szkolnych obchodów Dnia Dziecka. Nowy sprzęt już służy najmłodszym uczniom i umila im czas spędzany na dworze.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wsparli akcję swoimi datkami.