Kiermasz Ciast dla „Różowej Skrzyneczki”

31 października nasza szkoła zamieniła się w prawdziwe królestwo słodkości, a wszystko to dla szczytnego celu – wsparcia inicjatywy „Różowa Skrzyneczka”. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich miłośników wypieków, nasz kiermasz stał się nie tylko pyszną ucztą, ale też źródłem solidarności i pomocy.
(więcej…)Dzień Chłopaka za nami…

Dnia 30 września, w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Chłopaka, zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.
Na początek, wszyscy uczniowie zostali obdarowani słodkimi upominkami w postaci cukierków, co wywołało uśmiechy na twarzach zarówno chłopców, jak i dziewcząt.
(więcej…) [Top]Dzień Chłopaka

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka od Samorządu Uczniowskiego 🎉
(więcej…) [Top]Wybory Samorządu Uczniowskiego 2024

Dnia 25 września 2024 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie wszystkich klas mieli okazję wziąć udział w demokratycznym głosowaniu i wybrać swoich przedstawicieli, którzy przez najbliższy rok będą reprezentować ich interesy, organizować szkolne inicjatywy oraz dbać o rozwój wspólnoty uczniowskiej.
(więcej…) [Top]Wybory SU 2019
W środę 16 X 2019 r. odbyły się długo wyczekiwane wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja złożona z uczniów starszych klas, której zadaniem stało się również liczenie głosów po zakończonych wyborach.
W tym roku formuła wyborów była „ekologiczna”. Uczniowie wypisywali nazwisko kandydata na karteczkach „z odzysku” i wrzucali do szklanej urny.
W wyborach uczestniczyło 126 osób spośród uczniów i nauczycieli. Oddano 4 głosy nieważne.
Wyniki przedstawiają się następująco:
Kacper Jakubiak – 37 głosów
Anna Koba – 36 głosów
Maja Janek – 28 głosów
Wiktoria Cimek – 21 głosów
Wybrani przedstawiciele utworzą Radę SU.
Wszystkich chętnych zapraszają do współpracy i dzielenia się pomysłami.
Chcieć, to móc!

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Spiczynie po raz wtóry organizuje Świąteczną zbiórkę dla psów i kotów oraz innych zwierząt ze schroniska w Lublinie i Krzesimowie. (więcej…)
[Top]Ale ciacho!

W najbliższy czwartek 11.02.2016 odbędzie się w szkole WALENTYNKOWY KIERMASZ CIAST.
Zapraszamy wszystkich do zakupu małych słodkości i obdarowanie nimi swojej sympatii!!
klasa VI
Walentynki

W dniach 10 – 12.02.2016 (środa – piątek) w naszej szkole będzie wystawiona skrzynka walentynkowa, do której będzie można wrzucać kartki dla swoich sympatii.
Samorząd uczniowski będzie rozdawał „zakochanym” pocztę w najbliższy piątek
Bal karnawałowy zwany choinką!

Bal karnawałowy w dniu 16 stycznia 2016 roku, niezwykle udany, zaszczyciło swoją obecnością wielu reprezentantów. (więcej…)
[Top]Finał WOŚP

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów na finał WOŚP w dniu 08.01.2016 r. (więcej…)
[Top]Szalona zabawa i niezła paka!

Niezła paka dla zwierzaka i szalona zabawa andrzejkowa zdominowała czwartek, 26 listopada 2015 roku. (więcej…)
[Top]„Najpiękniejsza Ozdoba Świąteczna”

Samorząd Uczniowski organizuje konkurs „Najpiękniejsza Ozdoba Świąteczna”. (więcej…)
[Top]


