Chwała Bohaterom

W dniu dzisiejszym poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości oraz XIII Marszu Niepodległości w Spiczynie.
Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 18.00 od wystąpień okolicznościowych przed Urzędem Gminy w Spiczynie. Następnie uczestnicy wzięli udział w uroczystym przemarszu pod pomnik–mogiłę Powstańców Styczniowych, gdzie odbyło się złożenie kwiatów oraz Apel Poległych.
Wspólne świętowanie było wyrazem pamięci i wdzięczności wobec wszystkich, którzy walczyli o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny.