Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Spiczynie

Spiczyn 8, 21-077 Spiczyn, tel. 81 75 78 294

Chwała Bohaterom

W dniu dzisiejszym poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości oraz XIII Marszu Niepodległości w Spiczynie.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 18.00 od wystąpień okolicznościowych przed Urzędem Gminy w Spiczynie. Następnie uczestnicy wzięli udział w uroczystym przemarszu pod pomnik–mogiłę Powstańców Styczniowych, gdzie odbyło się złożenie kwiatów oraz Apel Poległych.

Wspólne świętowanie było wyrazem pamięci i wdzięczności wobec wszystkich, którzy walczyli o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny.