Sukces naszej uczennicy w konkursie wojewódzkim „Ogarnij Zdrowie”

Z ogromną radością informujemy, że Eliza Sternik, uczennica klasy 7, zdobyła tytuł laureata wojewódzkiego konkursu tematycznego „Ogarnij Zdrowie”.
Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 25 maja w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Konkurs został zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Lublinie we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublinie.
Celem przedsięwzięcia była promocja zdrowego stylu życia, kształtowanie postaw prozdrowotnych oraz poszerzanie wiedzy uczniów z zakresu profilaktyki zdrowotnej.
Osiągnięcie Elizy jest tym bardziej wyjątkowe, że w etapie szkolnym konkursu uczestniczyło aż 2251 uczniów z całego województwa lubelskiego, natomiast tytuł laureata zdobyło jedynie 118 osób. To ogromny sukces wymagający dużej wiedzy, zaangażowania oraz systematycznej pracy.
Serdecznie gratulujemy Elizie wspaniałego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów!
