Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Spiczynie

Spiczyn 8, 21-077 Spiczyn, tel. 81 75 78 294

Wyjazd na spektakl „Lokomotywa pana Tuwima”

29 października 2025 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I–II wzięły udział w wycieczce do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, gdzie obejrzały spektakl pt. „Lokomotywa pana Tuwima”.

Przedstawienie oparte na utworach Juliana Tuwima w pełen humoru i fantazji sposób przeniosło najmłodszych w magiczny świat poezji. Dzieci z zaciekawieniem obserwowały przygody bohaterów, podziwiały piękne kostiumy, pomysłową scenografię oraz oprawę muzyczną, która dodawała spektaklowi wyjątkowego nastroju.

Występ dostarczył wszystkim wielu emocji i radości, a także stał się doskonałą okazją do obcowania ze sztuką teatralną. Po zakończeniu przedstawienia uczniowie z entuzjazmem dzielili się swoimi wrażeniami, a droga powrotna upłynęła w pogodnej i wesołej atmosferze.

To był niezapomniany dzień – pełen uśmiechu, emocji i dobrej zabawy!